Шановні ветерани і пенсіонери ОВС України

Не буду повторювати,оскільки усім уже відомо,що 28.03.2017 року до ПФУ у м.Київ приїхали пенсіонари для того,щоб переконатись,як на практиці втілюється у життя,те чого ми вимагаємо уже протягом 15 місяців,тобто справедливого перерахунку пенсії.Однак,прибувши під стіни ПФУ на виході із нього зустріли керівника відомства ,який повідомив,що ще лист із МВС Украни не надійшов,е тільки ксерокоопія,але одночасно очільник відомства заявив,що при наджодження листа все буде зроблено у рамках постанови КМУ №45 від 2008 року.

В примщенні ПФУ за участю першого заступника відомства відбулась розмова,який повідомив ,що ніяких доповнень і зауважень до листа/ксерокопії/ немае.

На зустріч,щоб підтримати пенсіонарів прибув НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ СЕРГІЙ КАПЛІН,який підтримав нас,наші вимоги.Велика дяка і шана народному депутату Сергію Капліну,за його принципову позицію.Усі події,що відбувались у ПФУ висвітлював телеканал ІНТЕР.

В приміщенні ПФУ представнику Асоціації Карацюбі А. нами було вручено звернення,щодо рішучих дій Асоціації по питанню перерахунку пенсій.

Усі ми знаем,що представники Асоціації,як у Киеві так і на місцях усунулись від цього напрямку роботи,не підтримують наші протестні настрої,не приймають активних дій у написанні документів,тобто усунулись від прямих обовязків. Це говорить,про одне,що пора міняти їх на молодих бойових,перспективних офіцерів,які знають що робити і як роботи. А просто рахуватись на посадах і казати ми є,цього не достатньо. Не можуть,не вміють пора зняти із себе повноваження і на заслужений відпочинок.Така реорганізація повинна відбутись починаючи від районних,обласних і до центрального апарату. Ніхто нікого не повинен підміняти у його роботі. Нам важко все даеться але ми на вірному шляху і йдем до перемоги.Це нелегкий шлях,але ми міліціонери і не здамось на половині шляху. 

Як у свій час сказав Конфуцій,але російською мовою"Не тот велик,кто никогда не падал,а тот велик кто падал и всегда вставал". Ми будем підніматись і йти до поставленої мети,щоб там не було.

Уже перебуваючи на подвірії біля ПФУ ми прийняли рішення,що одна група їде проводити оперативно-розшукові заходи по виявленню місця знаходження листа за підписом в.о.міністра Ярового С.А. ,а оновна група знаходиться біля стін ПФУ і не піде нікуди аж до поки лист не появиться на реестрації.

Біля 14 годин лист таки появився у ПФУ,його зареестрували за №1167/5 від 28.03.2017 року і на цьому наша місія у стін ПФУ закінчилась.

Не вирішеним до кінця постало питання із наказом 138,який змінив номер у звязку із реестрацією у МЮУ на № 348 від 15.03.2017 року,тобто це означае,що велика кількість посад не вписана у цей наказ.Ми вимагали зустрічі із працівникми МВСУ,на зустріч із нами прийшли працівники МВСУ,а саме начальник відділу департаменту кадрового забезпечення Гудков В.В. та інші працівники,які повідомили,що посади,які не ввійшли у цей наказ,будуть доповнені тоді,коли ГПФУ направить списки пенсіонерів у ГУНП областей,і тоді стане відомо,яких посад не вистачае.Тобто нам пообітцяли,що все оперативно буде зроблено.

Також піднімалось питання гуртожитків і черг на житло,з нами,тобто зі мною Григоріем Кабанченко і ще один був ветеран прізвища не памятаю він із Рівного зустрілась начальник управління Смітюх Н.М,яка вислухала наші звернення,зауваження. 

Вона повідомила,що в цьому напрямку е проблеми,все записала ,обітцяла вивчити і надіюсь внормувати це питання.Усім відомо,що 28.03.2017 року ПФУ,за підписом очільника даного відомства направив лист у регіональні відомства.

Однак,в листі сказано" Перерахунок та виплату перерахованих пенсій забезпечити після виділенні додаткових коштів із ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ", це означае ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ І ПЕНСІОНЕРИ ОВС УКРАЇНИ,що нам розслаблятись не треба, ми повинні обеднатись і діяти,як едине ціле. 

Хочу зауважити,щоб усім було зрозуміло,що ніяких лівих і правих рухів нам не потрібно,на даний час відомі прізвища пенсіонарів і ветеранів ОВС,які знають,що і як робити,знають куди йти і з ким спілкуватись.Потрібно одне менше різного негативу на сторінках фейсбуку, менше того,що розєднує. Попрошу,якщо хтось не розуміеться у ЗУ,то не пишіть всяку єрунду, тобто"приїхали,а що з того буде,а чи доцільно,а то все погано і тд".Не знаете,краще нічого не пишіить і не коментуйте.Тому,що це ніяк не йде нам на користь.Перш ніж щось сказати чи написати думайте,яка з цього буде користь і чи взагалі вона буде.

Як бачимо корисними були 30.01,21.03 і 28.03 дні,це дні,в які утворились відповідні нормативні документи,що сприяють у перерахунку пенсії.Це перший і твердий крок,який ми всі разом зробили.Нам прийдеться,ще пройти немало дороги,можливо і не один раз приїхати до Киева.

Тому,що на даний час усе буде впиратись у кошти.Але я думаю,що і це нам вдастся зробити і виріши,але з умовою,що ми будем дружні,розумні і будем діяти злагоджено за единою командою.На думку ветеранів гроші у держави,поскільки як ми усі бачимо що е зарплати починаючи від 200000 і аж більше двох міліонів.Це говорить про те,що держава повинна звернути увагу на тих у кого пенсія 1500-2500 гривень.

Я думаю,цифри вражають.Це соціальна несправедливість і це усім зрозуміло.Але ,як сказав Президент України Л.Кравчук"Маем те,що маем".

Також користуючись нагодою,хочу від імені усіх ветеранів і пенсіонерів подякувати в.о. міністра МВСУ генерал-полковнику Яровому С.А. я у складі трьох осіб, був на зустрічі 21.03.2017 року,за те що він дотримав свого слова,слова офііцера і те що обітцяв і те що напрацювала група він підписав.Також окремо дякую за оперативність очільникам ПФУ.Користуюсь можливістю хочу подякувати усім,не буду називати прізвищ,щоб когось не забути, хто взяв участь у акції,яка привела до бажаного результату.Усіх видно на фото і відео.Видно хто надавав відповідні відеокоментарії,чи звіти про проведену роботу.

Ще раз ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ І ПЕНСІОНЕРИ! Закликаю до згуртованості едності,задля досягнення кінцевої мети,а кінцевою метою кожного е і буде,те коли ми побачимо на банківській карточці після кожного 5-6 числа кожного місяця інші пенсійні цифри,звичайно у сторону збільше.Усім дякую за увагу,усім здоровя,добра,удачі і витримки.Єднаймося,бо сила в ЕДНОСТІ і до ПЕРЕМОГИ.