Міліцейський ПОЧЕКУН у стані очікування

                                               
                               
                                                                               Голові Асоціації ветеранів МВС України,
                                                                          головам обласних, міських районних
                                                         ветеранських організацій   


ЗЕРНЕННЯ

Шановний Владимире Михайловичу, шановні побратими по боротьбі 
з кримінальною  та організованою  злочинністю,  а  також  колеги,  по 
зубожілому життю!

Аналізуючи активність обласних осередків Асоціації ветеранів МВС України щодо боротьби за перерахунок пенсій та повернення пільг, слід звернути увагу на те, що ті обласні  осередки які рік тому "включили почекуна" досі сподіваються на  позитивне вирішення цієї проблеми. Перебуваючи у стані очікування вони, помилково розраховують на настання неминучого щастя у вигляді справедливої пенсії і повернення пільг.

У звязку з цим пенсіонери органів внутрішніх справ Полтавської області глибоко стурбовані бездіяльністю ветеранських організацій Асоціації ветеранів МВС України, як в Полтавській області, так і на теренах України в цілому.

Так після прийняття Закону України «Про Національну поліцію» відповідно до пункту 5 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону визнано таким, що втратив чинність Закон України «Про міліцію».
Посилаючись на Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про національну поліцію» Міністерство соціальної політики негайно прийняло неконституційне рішення, про позбавлення пільг колишніх працівників міліції на 50% знижку на оплату комунальних послуг, так як в Законі не передбачена така пільга. Але те, що при прийнятті такого рішення було порушено норми Конституції України доведено судами в різних регіонах України.

Дійсно на той час нормами Закону не були поширені гарантії соціального захисту на колишніх працівників міліції та членів їх сімей.
Починаючи 23 грудня 2015 року під стіни Верховної ради України неодноразово виходили сотні пенсіонерів ОВС з вимогою прийняття Закону 3303. І тільки під тиском пенсіонерів, депутати Верховної ради України проголосували за прийняття Закону України № N900-VIII, «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей», яким відновили гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей. Цим Законом були внесені зміни до Закону №2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та до «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про Національну поліцію» що вступили в дію з 29 грудня 2015 року.
Дізнавшись, про законні підстави, щодо перерахунку пенсій, пенсіонери ОВС одноосібно почали звертатися із запитами до Головних управлінь Національної поліції при областях, до профільних міністерства , до Кабінету міністрів України намагаються отримати хоч би яку не будь інформацію, щодо перерахунку пенсій, але їх чекали від чиновників-бюрократів тільки відписки.

Ветеранським організаціям пенсіонерів МВС необхідно було негайно втрутитися у ситуацію, що виникла навколо Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», згуртувати навколо себе пенсіонерів ОВС і спільними зусиллями виборювати право кожного із нас на соціальні і правові гарантії, які позбавила нас держава після прийняття закону України «Про Національну поліцію». А що було зроблено в цьому напрямку ветеранськими організаціями? Тільки те, що вони спромоглися зібрати підписи у підписних листах, які повинні були долучитися до звернення, якого ніхто не бачив і в очі. Оце і все що зробили керманичі ветеранських організацій пенсіонерів МВС.
Та коли активні пенсіонери, які стали само організовуватися по виборюванню своїх
законних прав звернулися за допомогою до ради ветеранів, нам у допомозі було відмовлено. Мотивуючи тим, що дана боротьба не на часі, а нам слід дочекатися відповіді на якісь звернення, що направлені до керівників Держави та профільних міністерств. Те, що ветеранські організації самоусунулися від захисту прав і інтересів пенсіонерів МВС, призвело до затягування в часі питань, які на сьогодні виконати на законодавчому рівні майже не можливо. Можновладці нас не чують, або не хочуть чути. Вони не хочуть виконувати, ні вимоги Конституції України, ні Законів України, ні судових рішень винесених іменем України на користь пенсіонерів МВС.
Щоб змусити владу і її відомства виконувати Конституцію та Закони України, ми пенсіонери МВС України змушені перейти до більш радикальних дій. Вийти на акції протесту і висунути свої вимоги до влади.

Тільки разом ми переможемо! В єдності наша сила! Ці гасла були доведені на ділі пенсіонерами органів внутрішніх справ по всій України. Коли пенсіонери у квітні цього року вийшли під стіни Кіровоградської державної адміністрації та розвернули там майдан, відразу було прийняте рішення про перевірку порушень пенсійним фондом, щодо неврахування надбавок за ОРД під час нарахування пенсій. Такі порушення було виявлено і 877 пенсіонерам пенсії були перераховані.

Ми, пенсіонери органів внутрішніх справ Полтавської області, заявляємо рішучий протест проти бездіяльності Ради Асоціації ветеранів МВС України, обласних, міських, районних ветеранських організацій Асоціації ветеранів МВС України, по відстоюванню законних прав та інтересів пенсіонерів органів внутрішніх справ України та ВИМАГАЄМО:

Від Голови Асоціації ветеранів МВС України, та голів обласних, міських, районних ветеранських організацій Асоціації, негайно припинити бездіяльність по захисту пенсіонерів органів внутрішніх справ України від свавілля влади на Державному рівні і долучитися до акції протесту 24 травня 2017 року започаткованої листом від 15.05.2017 року вих. №52 Професійної спілки військовослужбовців - ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та поліцейських.

За дорученням пенсіонерів
ОВС Полтавської області Кібкало І.Д.