Про, що пишуть у соціальних мережах наші ветерани


Чернігів. Інформація. 
Сьогодні, 04.05.2017 року була проведена робоча зустріч ініціативної групи з членами ради обласної ветеранської організації. На цій зустрічі ми обговорили результати форому 28.04.2017 року. Висловили подяку організаторам форуму, Миколі Міщенку за взяту на себе координуючу роль в організації і проведенні форуму, та голові Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, ветеранів та інших осіб Маматову Олександру Леонідовичу, завдяки якому ми отримали можливість провести форум у залі МВС. 

Одноголосно приняли рішення про підримку проголошеної акції у м. Києві в травні 2017 року за участі не менш 300 чоловік від області. В телефонній розмові, Микола Міщенко сказав, що 10.05.2017 року збирається координаційна рада у Києві, на якій буде прийнято остаточне рішення про день і місце проведення акції. 
Голова Чернігівської обласної ветеранської організації Скнар П.С. взяв на себе ініціативу зв'язатись з заступником Голови Ради Асоціації ветеранів МВС України Карацюбою Анатолієм Миколайовичем і запропонувати йому разом з ним, обдзвонити голів обласних ветеранських організацій областей України, які не приймають участі в акціях і спонукати їх на активні дії та приєднатись до наступної акції. 
Також, одноголосно прийнято рішення про підримку ініціативи народного депутата Капліна Сергія Миколайовича, про проведення всеукраїнського форуму ветеранів і пенсіонерів силових структур.
Сьогодні я отримав відповідь на запит на отримання публічної інформації, щодо надання мені копії довідки, оригінал якої буде передано до управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ в Чернігівській області. В довідці не враховується надбавка за специфічні умови проходження служби, та таємність. Є над чим працювати. Копії публікую для ознайомлення.

Виктор Дейнеко