Від 100 грн: скандальна заступниця Авакова виставила себе на "продаж"


Скандально відома заступниця міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва виставила себе на благодійному аукціоні системи електронних продажів ProZorro.
Про це повідомляє портал ProZorro.Продажі.
"Заступник міністра МВС з євроінтеграції приєдналася до благодійних аукціонів #реформаторнапрозорро і запрошує на сніданок. Всі кошти, отримані за цей лот, підуть на придбання апаратів штучної ветиляції легенів у дитячу клініку Інституту нейрохірургії. Період реалізації - протягом місяця після аукціону за попередньою домовленістю сторін. Для 1 людини", - сказано в повідомленні.
Стартова ціна лота Дєєвої - 100 грн. Змагання за право поснідати із заступником міністра пройде в системі електронних аукціонів ProZorro.
#реформаторнапрозорро
Б'ємося об заклад, що такої концентрації чарівних реформаторів не має жодна країна.
Друзі, продовжуємо разом із БФ 31 Июня знайомити із благодійними аукціонами ProZorro.sale від українських реформаторів.
Новий лот "Сніданок із заступницею міністра МВС Anastasia Deeva" Інформація тут http://bit.ly/2tc727Q
Стартова ціна 100 UAH
Змагання за лот пройде у системі електронних аукціонів ProZorro.sale.
Свою ставку можна зробити до 28 червня 
Дата аукціону: 29 червня 11:04
Щоб зробити ставку:
1. Зайдіть за посиланням http://bit.ly/2tc727Q 
2. Натисніть "Подати пропозицію"
3. Оберіть один із запропонованих майданчиків
4. Зареєструйтесь або ж Зателефонуйте оператору майданчика, який допоможе у подальших кроках.
Всі кошти, отримані за цей лот підуть на купівлю апаратів штучної ветиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії
Transparency International Ukraine Реанімаційний Пакет Реформ - РПРUkraine Reforms Communications Taskforce/УкрМедіаЦентр РеформUkraine Reforms Communications Taskforce/УкрМедіаЦентр РеформМіністерство економічного розвитку і торгівлі України Max NefyodovRoksolana Pidlasa Александр Акуленко Oleksii Sobolev Yaroslav Yurchyshyn Ievgen Bilyk Міністерство охорони здоров'я України ( МОЗ )Міністерство юстиції України Комерційні та державні закупівлі України - Zakupki.Prom.ua МВС України SmartTender.biz Nikolay ZhandorovSamvel Akobyan Фонд державного майна України Arsen Avakov


Источник