Є пропозиція поетапно дихати...


Ну шо там?
Кажуть що ніхто не підтримав " поєтапний перерахунок пенсії пенсіонерам МВС"...
Підтримали " поетапні виплати"...
Дякуємо кільком обласним організаціям Асоціації, які вимагають безумовного виконання Закону...
Ще раз нагадаємо як передбачено ЗАКОНОМ:
- " оновлену " пенсію з урахуванням виплат зазначених у
довідках Пенсійних фонд мав розпочати з 1.07.2017 р.,
одночасно зазначивши заборговаість та виплатвши її
разои з пенсією (18 місяців починаючи з 1.01.2016 р).
Все інше фантазії які не мають нічого спільного з законом
і що підтверджено вже сотнями рішень судів які вступили в дію і виконані.
Дякуємо тим хто підтримав цю законну позицію!
Чекаємо переходу на сторону ЗАКОНУ решти організацій та пенсіонерів МВС! Вибір за
Вами!

КОМЕНТАРИИ  КОЛЛЕГПрограмма правительства следующая. 
1. Принимается Закон о бюджете на 2018 год и в нем будет "призупинити на 1 рік дію ст. 63 закону 2262. 
2. Прийняти ст. 63 в новой редакції, де буде прописано, що перерахунок буде робиться "только по Постановлению КМУ,вне зависимости от роста окладов, надбавок". 
3. Издастся постанова в котором будут установлены розмеры пенсий в зависимости от выслуги и должности но не выше 5 тис. грн.

Хватит и 5 тыс!

Хотя временный закон- закон о бюджете не может отменять действие постоянного закона

Не підказуйте! Вони й так " понапридумували".

Эти идеи проскальзывают в их выступлениях. Пока их задача дотащить основную массу пенсионеров до 2018 года без судов.


Та их пи--------- ов весь КМУ вывешать надо, они враги нашей украинской нации !!

Информация к размышлению. Представители Ассоциации разъезжают по регионам и агитируют ждунов никуда не ехать, ждать и соглашаться на поэтапный вариант повышения пенсий.

Ми ще готуємо листа, просто не встигаємо.

Виталий Буценко В свете последних официальных заявлений руководителей партии и правительства создается предчувствие что многие пенсионеры милиции могут быстрее пойти по этапу к Богу чем поэтапно начнется выплачиваться пенсия. Да не сбудутся мои слова!


Не знаю как где, у нас вообще полный - 0 и дезинформация. Не знание обстановки и агитации. Вы говорите "ждуны" так тут ещё хуже. Втречаюсь с людьми и каждый говорит что на ум упало и рассуждения со своей точки зрения. Ну как то так. Приходится ловить инфу с ФБ.

Igor Kravchenko Це така тактика евреїв бізнесменів. Багато нарад і говорильні. Кожен раз підсовувати нового довбака зі словами тепер цей хай їм мізки виносить і трахає. 
Затягувати і чекати: 

Чи вони підуть, що маловірогідним

Чи шісток зільють

Чи закон поміняють

Чи лохи опустять руки

І тд
Мінімальне завдання дотягнути до 2018 року щоб за два роки відморозитись та не платити. 
І ми їм нічого тут таємного не підкажемо. Там банда сидить і думає як гроші Спид...ь по кошеням і лохам не дати.

Григорію Володимировичу, ви краще напешіть народу, яку ХЕРНЮ пише ваш друг ШАМБІР, навіть після усіх нарад у Кубіва, він все рівно дає офіційні відповіді, що в НАС ПІДСТАВ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ НЕ МАЄ!!!! А ЩЕ КРАЩЕ УСЮ ПРАВДУ ПРО ТЕ, ЯКИЙ СЮРПРАЙЗ ГОТУЄ ЙОГО ВІДОМСТВО ДЛЯ НАС ПРОСТИХ ПЕНСОВ. МІЛІЦІЇ!!!!


Олена, про ці сюпризи я уже писав , кінцевий , основний результат цих сюрпризів - липень 2018 р перерахунок . Другорядні - премії , ОРД , таємність і т.. д . зведені до ,,0,, практично. А ще врахувати потрібно пенсійну  реформу.

Підтримую! Григорій, Надайте відповідь! Як по закону уже всі знають, а ви плани друзів краще напишіть - облийте холодним потоком правди пенсів літом....

Напишіть не "ховайте". А " душ" ми вже отримали вже від " своїх".

так це точно від "своїх" - Шамбір і Ко має вже план разводняка, я впевненна, що вони з вами його обговорили, ви в курсі справ і ми маємо бажання бути в курсі.....

Від "своїх" з двох сторін........ це ви пишіть правду бо наперед все знаєте;)

На жаль іноді "свої" видають таке що не прорахуєш....

Шановны Олена , Таня , Григорый Ви пока залишаэтесь поважними серед пенсыв . А що мыж Вами теж пробыгла чорна КЫШКА ? Я це зрозумыв з коментыв.

А вообще анализируя этапы покращень, начиная с 2014 года и глядя в лица наших руководителей, ярким воплощением,можно сказать собирательным образом, которых являются Рева и Шамбир ,можно с 90% долей уверенности сказать,что во время пенсионной реформы, до 2018 года они изнасилуют наш пенсионный закон, придумав какие-нибудь коэфициенты и еще что-нибудь, предварительно проконсультировавшись у Г.А. Кернеса в вопросах умножения на ноль.

Все це філософія!. Г.В. Кабанченко скажіть будь ласка хто з КК входить та буде надавати відповідь на п.2 Протоколу від 07.07.17 Кубіва де були Ви, Міщенко, Карацюба, Скліфус, Зюбанова, Сасько. Хто з Вас буде надавати пропозиції, а може Скнар, Дурдинець. Чому Ви зараз всі мовчите, а пишете пости загадками? Я Вам більше скажу, що якщо за 2 місяці нічого не вирішим то вже Кердик . Тільки суд, Ви ж розумієте, що як мінімум до вересня, а то і жовтня грошей ніхто нам не виділить, а там прямо перейдем як Бог дасть в 2018 рік і напевно буде і Вам зрозуміло, що за 2 роки ніякої різниці Вам ніхто не буде компенсувати навіто поєтапно.

Григорій Кабанченко Ми надали пропозиції 24 травня і їх не міняли. Кошти були плраховані і уточнені ще до 1.07. 384, 5 млн. щомісячно. Все інше дійсно є затягування і намаганням знайти тих хто знайде компроміс. ( читайте здасть)я про це написав, сказав 6.07 біля Кабміну і наполягаю щоб нашу спільну позицію підтримали всі. Такою ж була і наша спільна позиція під час наради 7 числа.

Разговоры, обсуждения - когда уже реально проведут перерасчёт?

"мав розпочати виплати"? І ...нема...

Шо там, шо там, а ни шо там?