ЗВЕРНЕННЯ ДО ПЕНСІОНЕРІВ СИЛОВИХ ВІДОМСТВ УКРАЇНИ


СТАВЛЮ ВСІХ УЧАСНИКІВ НАШОГО РУХУ ДО ВІДОМА ПРО ТЕ, ЩО ВСІМ ЧЛЕНАМ ПРАВЛІННЯ ГРУПИ ПРИ  ДСУСВВ УАТО Я ЩОЙНО НАДІСЛАВ ЛИСТА ТАКОГО ЗМІСТУ (кожному на електронну адресу):

Шановні члени Правління ГР при ДСУСВВ УАТО
направляю на вашу адресу Проекти 2-х Звернень.

Вчора їх підписали представники 12 організацій. А після відвідання вашого засідання приєднались ще представники 2-х організацій, які до цього мали сумніви щодо їх підписання... Проекти звернень у прикріплених файлах. Ви включені в перелік адресатів нашої переписки. Чекаємо на вашу відповідь. Сподіваємось, що Ви підтримаєте нас і приєднаєтесь до підписантів цих важливих документів. Ми готові уважно розглянути всі ваші зауваження, бажані для Вас правки в зазначених документах, доповнення та уточнення до них. 

В даний час, ці 2 звернення перекладаються на англійську, німецьку та французьку мови для надсилання їх в ООН, ЄС, ЄВРОМІЛ, КОМБАТАНТУ, G-20 та інші міжнародні організації... 

Прошу поставитись до нас з повним розумінням, оскільки заслужені ветерани і пенсіонери силових міністерств та відомств України не можуть помирати з голоду віддаючи всю свою пенсію на послуги ЖКХ. 

Відразу ставлю всіх Вас до відома, що нами обговорюється питання про оголошення в Україні безстрокових "канікул" на платежі за послуги ЖКХ, по кредитам в банках на суму до 200 000 грн., а також про організацію Всеукраїнських акцій масових протестів спільно з цивільними громадськими та профспілковими організаціями.

Ця влада вже довела весь наш народ! Знущання, грабунок і геноцид ветеранів та пенсіонерів силових структур має бути негайно припинений - негайно!!!

Корумпована влада має повернути нам все у нас вкрадене, буквально все до копійки, включаючи попередні роки... Прошу донести до можновладців КМУ та Президента України, що час настав..." 

Думаю, що настав час і для нас припинити "цяцькатись" з пригодованими владою генералами та полковниками і починати у вічі їм називати речі своїми іменами - КУПЛЕНІ... Якщо сьогодні, після переговорів в КМУ нам скажуть, що мова про перерахування пенсій вирішена на 01.01.2018 р. або на 01.10.2017 р., вважаю, що нас тоді зрадили...
З повагою,                                                                                            
О.М.Лалак
ПРОЕКТ ЗВЕРНЕННЯ 


ПЕНСІЙНА МОБІЛІЗАЦІЯ
СИЛОВИХ СТРУКТУР УКРАЇНИ

                                                                                                                        
  https://www.facebook.com/pensiy/


КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ
Україна, м.Київ, вул. Грушевського…, телефони…
Електронні адреси:


«28» липня 2017 р.                                                                                               м. Київ

До ветеранів та пенсіонерів Збройних Сил, Прикордонних військ, Внутрішніх військ, Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ України

Копії:   ООН
ЄС
Президентові України
Голові Верховної Ради України
Прем’єр-міністру України
Голові Конституційного Суду України
Голові Верховного Суду України
ЗМІ

ПРОЕКТ

СПІЛЬНЕ ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановні побратими, друзі, товариші!

24.08.2017 р. весь наш народ святкуватиме чергову річницю Незалежності нашої держави. Десятки років ми з Вами віддано служили Україні і своєму народові. За вірну службу наша держава нагороджувала нас і обіцяла нам державні гарантії щодо забезпечення нам гідної старості.
Десятки тисяч наших товаришів загинули під час виконання службових обов’язків, втратили здоров’я, стали інвалідами так і не дочекавшись від держави обіцяного їм та їх сім’ям. Впродовж багатьох років вірної служби своїй Вітчизні, разом з нами страждали і члени наших родин, але, всі ми так і не дочекались того дня, коли державна влада за останні 26 років виконає свої Конституційні обов’язки і неухильно забезпечить державні гарантії нашого пенсійного забезпечення, які визначені чинним законодавством.
З кожним роком державна влада у змові всіх її гілок, у першу чергу виконавчої та судової, безсоромно, системно і цілеспрямовано грабує нас і наші родини. Навіть сам гарант дотримання наших прав і свобод, визначених Конституцією та законами України, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил взагалі самоусунувся від вирішення питань соціального захисту людей в погонах, які за віком або за станом здоров’я вийшли на пенсію і які всі ці роки самовіддано захищали свій народ, Державу і всю ту владу, що десятиліттями керує нашою державою.
З кожним роком ми все більше і більше переконуємось у тому, що багато державних керманичів використовують державну владу у вирішенні власних бізнес-інтересів, погрузли в корупції, в нещадному і безсоромному грабунку нашого народу. Але те, що сталося в останні роки, Україна ще не знала ніколи: нехтування законними правами і свободами ветеранів силових структур та членів їх сімей, здійснення соціального приниження військових пенсіонерів і доведенням їх до жебрацтва, – сягнуло далеко за допустимі норми.
Ми не в змозі і надалі терпіти таку відверту наругу над нами і нашими заслугами перед Батьківщиною!
Знаходячись на пенсії ми багато років витратили на боротьбу за свої права і свободи з внутрішніми ворогами України – корупціонерами у владі та їх владними кланами, які захопили державну владу і, сидячи в державних кабінетах на високих Київських пагорбах, всі ці роки безсоромно і нещадно грабували нас, весь наш народ і навіть саму державу за ради власних надприбутків. Таким чином вони здійснили державний злочин, узурпувавши державну владу, перетворили саму державу із служниці народу у служницю задоволення своїх бізнес інтересів.
Ця злочинна влада перетнула всі допустимі межі дозволеного, вона дійшла вже до того, що грабує навіть своїх вчорашніх захисників. У своїй жадібності ці хапуги при владі із затьмареними очима вже не бачать, як своїми злодіяннями руйнують державну незалежність України. Вони забули і навіть знати не хочуть, що міцність, самостійність і заможність України – це, перш за все, заможність її громадян, їх національна честь та гідність, права і свободи людини і громадянина країни, гордість своєю країною і своєю великодушною, справедливою і чесною перед своїм народом владою.
Десятиліття свого життя ми витратили на всілякі перемовини з можновладцями нашої країни всіх інстанцій, намагаючись переконати їх виконати норми чинного пенсійного законодавства. Сотні тисяч наших побратимів судились сподіваючись на чесні і незалежні, об’єктивні і справедливі суди у відстоюванні своїх прав і свобод, право на гідне життя.
Все марно! Ми зрозуміли і глибоко усвідомили одну просту істину – бандократія визнає лише один аргумент і цей єдиний аргумент у спілкуванні з нею – сила і гроші. Законно зароблені Українським народом гроші ця бандократія вкрала і з кожним днем краде все більше і більше, прикриваючи свій злочин брехнею через свої кишенькові ЗМІ про ніби то успішне проведення в Україні «реформ» та економічне «зростання».
Нехтуючи самою Конституцією України, ця корумпована злочинна влада зарвалась і вирішала, що вона є елітою України – єдиним джерелом державної влади, а ми з вами є їхніми кріпаками. Таким чином, олігархічно-кланове кримінальне угруповання узурпувало владу в нашій країні і сподівається, що так буде вічно. При цьому, єдине і головне, про що вони забули, так те, що ми є козацьким народом. Не раз повставала Україна проти тиранії і рабства від чужинців і мародерів при владі. Святослав Хоробрий, Тарас Бульба, Іван Гонта, Максим Залізняк, Богдан Хмельницький і тисячі їм подібних героїв не раз звільняли нашу країну від всілякої черні у владних кабінетах України.
Так було і так буде, якщо ця влада хапуг, грабіжників, корупціонерів, пройдисвітів і рабовласників не схаменеться, обіцяємо, надалі терпіти цього розгулу і свавілля бандократії, такого національного приниження українців, відвертого геноциду нашого народу ми не збираємось.
Українці, настав час гуртуватись в єдину і могутню національну силу!
Якщо не ми, то хто ж тоді почне наводити порядок в нашій країні?
Якщо не ми самі, то хто ж тоді захистить людину в погонах і її сім’ю, весь наш народ, нашу Батьківщину і державу від цього внутрішнього ворога?
Готуйтесь, мобілізуйтесь, піднімайте своїх друзів, товаришів і сусідів, тих, з ким ви роками служили разом, членів їх сімей.
На першому етапі нашої спільної боротьби за нашу Батьківщину та її народ ми оголошуємо Всеукраїнську мобілізацію пенсіонерів Збройних Сил та всіх силових структур України з готовністю кожного, хто вірить в нашу солідарну силу, взяти особисту участь в багатотисячній Акції протесту силовиків проти свавілля влади, відвертого грабунку і геноциду.
Готуймося до нашої першої попереджувальної солідарної Акції протесту!
Початок - 10.00 23.08.2017 р., м. Київ, вул. Банкова, Адміністрація Президента України.
Влада має знати, що на цьому наші дії не обмежуються.
Якщо і ця наша Акція не зупинить свавілля цієї влади і не відновить наші Конституційні права і свободи, Конституційний лад і Закон в країні, ми готові будемо вжити більш дієвих заходів впливу на цю владу в межах Конституції, законів України та Міжнародного права, включаючи більш радикальні заходи!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО !!!
ЗАХИСТИМО СЕБЕ І СВОЇ СІМ’Ї – ЗАХИСТИМО СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ І ВЕСЬ СВІЙ НАРОД.
СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ПІДПИСАЛИ:

Голова ВГО та ВГПР «Всенародний фронт порятунку України,

Голова Незалежної профспілки військовослужбовців України,

Голова організаційного комітету з підготовки та проведення Першої 
        Лалак О.М.

Голова ВГО «Спілка Офіцерів України»                                                            
      Скипальський О.О.

Голова Всеукраїнської Координаційної Ради ветеранів та пенсіонерів МВС України
Міщенко М.В.

Голова Товариства Українських Офіцерів
…………………………………

І так далі………………………………………………………………………………

ВІДМОВИЛИСЬ ПІДПИСАТИ: