Сталося як гадалося, а саме - помоему колега нас кинули ті кому ми вірили


Вчора (18.07.2017 року) на сторінці  Асоціація ветеранів МВС України соцмережі Facebook було розміщено прохання до колег ветеранів та пенсіонерів Асоціації ветеранів МВС в областях оприлюднити копії протоколів щодо прийнятих рішень відносно можливого поетапного перерахунку пенсій запропонованого першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Кубівим С.І. Реакція була неочікуваною, а саме...

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Виникла гостра необхідність розібратися і отримати об'єктивну інформацію щодо рішень ветеранських організацій Асоціації ветеранів МВС України в областях на інформацію яка надійшла 12.07.2017 від Президії Асоціації ветеранів МВС України про те, що 7 липня 2017 року відбулася зустріч заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т.І., членів Президії Асоціації, активістів, представників Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Пенсійногофонду з Першим віце-прем’єр-міністром України Кубівим Степаном Івановичем. В ході зустрічі, обміну думками заступник Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. внесла пропозицію про можливу поетапну виплату перерахованих сум пенсій за період з 1 січня 2016 року.
За підсумками зустрічі Асоціація отримала Протокол наради під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва С.І. в якому іде мова про поетапний перерахунок сум пенсій за період з 1 січня 2016 року.
Президія Асоціації рахує за необхідне розгляд у ветеранських організаціях питання щодо поетапного перерахунку сум пенсій. Головне в цьому те, що буде визнано законність перерахунку пенсій і в цілому питання буде вирішено.
У зв’язку з цим Асоціація запропонувала до 15 липня 2017 року розглянути з ветеранам (шляхом мобільного зв’язку чи іншого способу) на нараді з ветеранським активом Протокол наради під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва С.І. і прийняти відповідне рішення щодо пропозиції поетапного перерахунку сум пенсій за період з 1 січня 2016 року.
За підсумками розгляду цього питання надіслати протокол до Президії Асоціації.
ПРОШУ ПРОТОКОЛИ РІШЕНЬ, АБО ПОСИЛАННЯ НА НИХ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ РОЗМІСТИТИ НИЖЧЕ З ПОВАГОЮ ВЕТЕРАНИ ТА ПЕНСІОНЕРИ УМВС УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ І ОСОБИСТО ВАШ КОЛЕГА - ОЛЕКСАНДР ВІТКОВСЬКИЙ

P/S Соціальними мережами хтось розповсюджує інформацію про те, що ветеранські організації Асоціації ветеранів МВС України в областях у своїй більшості підтримали пропозицію поетапного перерахунку сум пенсій за період з 1 січня 2016 року. Тому просимо не відмовити у прохані і надіслати копії протоколів ваших зібрань з цього приводу. ДЯКУЮ!

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬХерсонська обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС України 

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ РАДИ № 2

з ветеранським активом 

13.07.2017                                                                                                           м. Херсон

ГОЛОВУЮЧИЙ: голова Херсонської обласної ветеранської організації  Асоціації ветеранів МВС України Літвін В.В.
ПРИСУТНІ: Соловей О.М., Єложенко С.М., Самофалов П.А., Сначов Ю.М., Новіков М.М., Вечеріков Л.П., Вишневий В.Г., Баштовий А.М., Васильєв Є.Ю., Вітковський О.І., Мірошніченко О.О., Могильний Ю.В., Надіжняк А.О., Єфімова С.М., Тимчішин В.М., Стребной М.О., Іщенко В.О. Також у засіданні приймають участь представники районних ветеранських організацій по інтернет зв’язку.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
  1. Питання. Про можливість поетапного перерахунку пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ.
Виступив: Літвін В.В. із інформацією, яка надійшла 12.07.2017 від Асоціації ветеранів МВС України, що 7 липня 2017 року відбулася зустріч заступника Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т.І., членів Президії Асоціації, активістів, представників Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду з Першим віце-прем’єр-міністром України Кубівим Степаном Івановичем. В ході зустрічі, обміну думками заступник Міністра внутрішніх справ України Ковальчук Т. І. внесла пропозицію про можливу поетапну виплату перерахованих сум пенсій за період з 1 січня 2016 року.
За підсумками зустрічі Асоціація отримала Протокол наради під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного  розвитку і торгівлі Кубіва С.І. в якому іде мова про поетапний перерахунок сум пенсій за період з 1 січня 2016 року.
Президія Асоціації рахує за необхідне  розгляд у ветеранських організаціях питання щодо поетапного перерахунку сум  пенсій. Головне в цьому те, що буде визнано законність перерахунку пенсій і в цілому питання буде вирішено.
У зв’язку з цим Асоціація запропонувала до 15 липня 2017 року розглянути з ветеранам (шляхом мобільного зв’язку чи  іншого способу) на нараді з ветеранським активом Протокол наради під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного  розвитку і торгівлі Кубіва С.І.  і прийняти відповідне рішення щодо  пропозиції  поетапного перерахунку сум пенсій за період з 1 січня 2016 року.
За підсумками розгляду цього питання надіслати протокол до Президії Асоціації.
Обговорення: відповідність до законодавчих актів України пропозиції Асоціації щодо поетапного перерахунку пенсій.
Виступили:
  1. Сначов Ю.М. щодо категоричного відхилення пропозиції Асоціації про поетапний перерахунок пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
  2. Вечеріков Л.П., який підтримав позицію Сначова Ю.М. та запропонував запровадити, при необхідності, масові звернення пенсіонерів та ветеранів ОВС Херсонської області до суду щодо перерахунку пенсій.
Єложенко С.М.: Таким чином під час обговорення надійшла одна пропозиція про відмову у підтримці ініціативи Асоціації щодо поетапного перерахунку пенсій.
 Голосування по пропозиції Сначова Ю.М. відхилити поетапне перерахування пенсії:
«за» — 18 членів,
«проти» — 0 членів,
«утримались» — 0 членів.
ВИРІШИЛИ: 
  1. Категорично відхилити пропозицію Асоціації ветеранів МВС України щодо підтримання можливості поетапного перерахунку пенсій пенсіонерам ОВС України як таку, що суперечить Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та інших окремих категорій громадян» та відповідним постановам Кабінету Міністрів України. Вимагати від Кабінету Міністрів України безумовного виконання діючого законодавства з вказаного питання.
  2. Направити інформацію до інших ветеранських організацій України щодо позиції пенсіонерів та ветеранів Херсонської області з вказаного питання (виконавець- Вітковський О.І.).
  3. Проінформувати Асоціацію ветеранів МВС України, що у разі ігнорування позиції пенсіонерів та ветеранів ОВС Херсонської області, обласна ветеранська організація області рекомендуватиме всім пенсіонерам та ветеранам області звернутись до суду щодо забезпечення свого законного права на перерахунок пенсії. А обласна ветеранська організація в свою чергу надаватиме необхідну, юридичну, методичну та практичну допомогу їм в реалізації своїх законних прав.
Голова Ради                                                                                                     В.В. Літвін

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ


КОМЕНТАРІ КОЛЕГ


Тогда давайте коммунальные платить поэтапно, да возможно и за продукты рассчитываться поэтапно

 что-то ничего про харьковскую область не слышно

 ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДИСКУСІЯ НЕ ПОТРІБНА ПОТРІБНІ КОПІЇ ПРОТОКОЛІВ ЩОБ БУЛО ВИДНО ХТО, ДЕ І, ЩО НАКЛАВ КОЛИ СНІГ ЗІЙДЕ. ВИНИКЛА ПОЛЕМИКА НАВКОЛО ТОГО, ЩО БІЛЬШІСТЬ ПЕНСІОНЕРІВ МВС ЗА ПОЕТАПНИЙ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ! ДОСИТЬ БАЛАКАНИНИ СЛІД БАЧИТИ РЕАЛЬНО, ЩО ВЕТЕРАНСЬКА ГРОМАДА ВИРІШИЛА У СЕБЕ НА МІСЦЯХ..

Та розігнати потрібно центральний орган цієі асоціаціі, і це було б саме справедливе рішення...

Чернігівська міська організація ветеранів, пенсіонерів і інвалідів МВС України прийнала таке рішення: 1. Негайно відкликати представників Асоціації з членів робочої групи при КМУ і повернути до її складу пенсіонерів делегованих учасниками акції 24.05.2017 року.(згідно з затвердженого списку)
2. Надати до КМУ заперечення та відізвати надані пропозиції про поєтапний перерахунок пенсій пенсіонерам міліції представниками Асоціації, зазначивши, що пропозиції були надані, як помилкові та законодавчо нічим не підтверджені.
3. Невідкладно подати до КМУ пропозиції, які були узгоджені з Координаційною Радою України щодо перерахунку пенсій пенсіонерам міліції, а саме провести перерахунок пенсій з 01.01.2016 рок. Розпочати виплату пенсій та заборгованності яка виникла завдяки злочинній бездіяльності(або умисної діяльності) посадових осіб з 01.01.2016 по 31.07.2017рр - з 01.08.2017 року.
Із всіх присутніх, двоє утримались, а всі інші проголосували - "ЗА" ! Але обласна організація прийняла інше рішення без обговорення з активом області.

ТАМ ПИШУТ, ЧТО ТО ПРО ХАРЬКОВСКУЮ ОБЛАСТЬ НЕ СЛЫШНО, ТАК ТАМ МАФИЯ СИДИТ В ЭТОМ ОБЩЕСТВЕ, ТАМ ПРИСОСАЛИСЬ ТАКИЕ ВЕЛИКИЕ ЛЮДИ, ЧТО ОНИ ТОЛЬКО СЕБЯ ТАМ ВИДЯТ А ОСТАЛЬНЫЕ ДЛЯ НИХ ЭТО ПЫЛЬ, И ОНИ ЗАВИСИМЫ И ТД, ТАК, ЧТО НА ХАРЬКОВСКУЮ ОБЛАСТЬ СИЛЬНО НЕ РАСЧИТЫВАЙТЕ, ЕСТЬ МНОГО ПРИЧИН. И ЭТО НЕ ПРОСТО СЛОВА. ТАМ НУЖНО СРОЧНО МЕНЯТЬ ТЕХ КТО ТАМ У РУЛЯ. ЭТО ПЛОХИЕ ОРГАНИЗАТОРЫ, СЛАБЫЕ И НИКЧЕМНЫЕ.

100%

Жаль що одні вибороли право на перерахунок в судах, на вулицях і т.д витратили чимало власних коштів в інші здали не виходячи з кабінету.

Кошти януковича в сумі 22 міліарда грн на днях розпріділяли, армії на зброю , нацгвардії , і тому подібне, чому пенсіонерам силовикам не дали?

А скилькы коштив товстоморди соби хапонулы. Воны без цього неможуть и мынуты прожыти, щоб не хапонуты соби????

Андрій Рудюк

А шо ж ти КРІЛИК сам з Черкащини і нічого там не організував, а хотів підняти всю Україну? Може все ж таки приземлися, спочатку підніми свій район, місто, область, а вже потім переможні МАРШІ, я навіть музику проплачу, якщо ти так зробиш
Андрій Рудюк Все перелічене тобою я вже зробив
Удалить

Володимир Вакарюк щось цього і під збільшене скло не видно і твій пост цьому доказ
Удалить

Андрій Рудюк Очі, напевно, зранку не протер.
Удалить

Володимир Вакарюк ну то піди і вмийся спочатку, а потім і побачиш все що пишеш і виставляєш
Удалить

Андрій Рудюк Та я вже разів 5 вмився. Свою роботу я бачу. А от твою, навіть в телескоп Хабл не видно
Удалить


Володимир Вакарюк ото зрозуміло чого аж 5 разів вмиваєшся, забруднився мабуть не тільки обличчям, а і совістю, ну якщо відповідно воена в тебе є, бо ж люди реагували на твої заклики, потратили кошти не малі, а сьогодні жаліються і більше не хотять участвувати в в таких ...Еще

Андрій Рудюк За то ти ні копійки не потратив. Тому ти не маєш права когось тут обсирати. І твої слова підтверджують той факт, що я підняв народ))) вимушений відкланятись. Гарного дня.
Удалить

Володимир Вакарюк Andrey Rudyuk бачу звичка залишилася рахувати чужі грош, до речі це дуже погана звичка, що стосується моїх прав то тільки я можу визначати на що я маю право, а ні що зась, саме в даному випадку маю беззаперечне право. Будь ласка не застосовуй не літера...Еще

Світлана Канєвщинська Володимире Вакарюк! Ви справляєте враження розумної людини, але ваші коментарі говорять зворотнє.Невже зараз тільки й проблеми ,щоб добрати як найбільше образливого і допікати тих хто доклав немало зусиль ,щоб добитися певних цілей! Не час сваритися, п...Еще

Володимир Вакарюк Світлана Канєвщинська дякую за Ваші повчання, але де ж Ви були, коли ця особа разом з деякими іншими своїми друзями писали коментарі і в мою адресу принижували мене і інших колег, погрожували висловлювали не нормативну лексику? Я КРІЛИКА не ображав з в...Еще

Виталий Ващук В нашій краіні нічого доброго в принципі бути не може, якщо і будуть якісь зміни, то тільки в гіршу сторону. Я думаю люди з вищою юридичною освітою та добре знаючі історію та менталітет свого народу як ніхто мають це розуміти, якщо я помиляюсь, мені таких людей шкода...
Удалить
Світлана Канєвщинська Володимире, якщо Ви зрозуміли мене так, що нібито я Вас повчаю, то Ви помиляєтесь, я аж ніяк не хочу Вас повчати, тим більше не можу повчати так як особисто з Вами не знайома .Моя думка про Вас, що Ви розумна, досвідчена людина.Я своїм коментарем хотіл...Еще

Світлана Канєвщинська А ще ,що до проплачених, як Ви говорите. Можливо хтось і проплачений ми цього знати не можемо, але що до Кролика, то вибачте, такі як він не продаються, його за гроші і за інші блага не купиш.

Володимир Вакарюк Світлана Канєвщинська мої слушні пропозиції полягають у створенні повноцінної громадської організації не генеральського походження, чим і займаюся з грудня 2017, пропоную також долучитися, це Громадський рух пенсіонерів силових відомств України і створ...Еще

Світлана Канєвщинська Володимире, тут я з Вами згідна.Щодо Черкащан та районів, то тут крига ніяк не скресне.Немає лідера,який би повів всю цю армію.Всі дуже пасивні, а в нашій Смілі то і взагалі...

Володимир Вакарюк Світлана Канєвщинська що до проплаченості, то хочу повідомити, що бачив викладений ролик в ЮТУБІ як один "пенсіонер" назвався з полтави 24 травня повідомив, що він неявляється пенсіонером МВС, однак прийшов "підтримати" далі коментувати думає немає нео...Еще

Світлана Канєвщинська Якраз Халявко і сказав, щоб останнього разу , коли збиралися, не їхали, мої колеги йому звонили особисто.

Світлана Канєвщинська А що до адвоката, то занадто пізно мені ним бути.Я так "наїлася"служби, що більше уже нічого не хочу, тільки гідної пенсії, здоров'я,та миру в Україні.

Володимир Вакарюк Світлана Канєвщинська та їхати неїхати це марна трата ресурсу. якщо належно не організуватися, як ще можна про це пояснювати, це написано ще в історії в шкільній програмі, саме тому і запропонував забрати монополію в Асоціації в таких як Халявко і обєднатися і діяти в унісон, а не марші показувати на сайті

Світлана Канєвщинська Та в тому й біда, що були в Києві кожного разу одні і ті ж, а інші тільки звонили та нушотали, мабуть немає такого бульдозера ,щоб здвинути диванників.Не хочу більше дискусії на цю тему, бо це марні розмови.Хочу лише всим нам побажати успіху.

Василь Гута БІЛЬШІСТЬ працівників на сучасних РИНКАХ - це КУЛЬТУРНІ і ВВІЧЛИВІ ЛЮДИ ! інакше ВОНИ НЕ ЗАРОБЛЯТЬ КОПІЙКИ ! ДЕ найбільше гризуться - це НЕДОТОРКАНІ у ВЕРХОВНІЙ РАДІ ! ЦЕ участь ДРІБНИХ ЛЮДЕЙ , СИЛЬНІ і РОЗУМНІ ЛЮДИ до цього НЕ ОПУСКАЮТЬСЯ !

Да здали наскільки гидко, що???????????

Кошти януковича в сумі 22 міліарда грн на днях розпріділяли, армії на зброю , нацгвардії , і тому подібне, чому пенсіонерам силовикам не дали?

А скилькы коштив товстоморди соби хапонулы. Воны без цього неможуть и мынуты прожыти, щоб не хапонуты соби?????

Все, что Олег Саленко перечислил: на армию и нацгвардию - будут украдены втихую, а остальное надо украсть в открытую, как Яйценюк на "Стене".