Хроногія боротьби у фото та відео за перерахунок пенсій, пенсіонерами силовиками - 2016 та 2017 роки

Точка терпіння помножена на правовий нігілізм з боку влади, на високі комунальні тарифи, та небажання почути ветеранів - силовиків штовхає їх на більш радикальні дії

6 грудня 2016 року близько трьох тисяч пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ із областей України прибули в Київ на мітинг під будівлею Верховної Ради з вимогою визнання правонаступництва поліції відносно міліції, перерахунку пенсій та відновлення пільг та їх соціальних гарантій. Учасники мітингу передали до ВРУ вимоги, серед яких основним є невідкладне проведення перерахунку і виплати пенсій .

У разі невиконання висунутих вимог, учасники протесту залишають за собою право на здійснення більш радикальних дій та заходів аж до оголошення безстрокової Всеукраїнської акції протесту пенсіонерів силових відомств.
Точка терпіння помножена на правовий нігілізм з боку влади, на високі комунальні тарифи, та не бажання почути ветеранів - силовиків штовхає їх на більш радикальні дії 

Ми з різних куточків України і вимоги у нас однакові - визнання правонаступництва поліції відносно міліції, перерахунок пенсій та повернення пільг, яких незаконно позбавили скасувавши Закон України "Про міліцію" 


В очікувані зустрічі з народними депутатамиЗустріч з народнім депутатом Богданом Матківським на майдані перед будівлею Верховної Ради


Зустріч з народнім депутатом Богданом Матківським на майдані перед будівлею Верховної Ради
Київські, Хмельницькі та Херсонські міліціянти у своїх вимогах разом 
Зустріч з народнім депутатом Єгором Соболевим на майдані перед будівлею Верховної Ради
Зустріч з народнім депутатом Єгором Соболевим на майдані перед будівлею Верховної Ради
Єдиний хто з народних обранців 6.12.2016 року зробив офіційну заяву та  гучно і відкрито з трибуни Веховної Ради підтримав пенсіонерів – силовиків був  Сергій Каплін - народний депутат VII - VIII скликань. Голова «Партії простих людей».

6.12.2016 року відбудеться Всеукраїнська акція протесту ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та силових відомств України під будівлями Верховної ради України по вул. Грушевського,5.


Координаторам областей

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

6.12.2016 року відбудеться Всеукраїнська акція протесту  ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та силових відомств України під будівлями Верховної ради України по вул. Грушевського,5.
Для її проведення Вам необхідно залучитися підтримкою ветеранських профспілкових організацій і простих пенсіонерів ЗСУ, МЧС. петенціарної служби, СБУ. Провести із ними спільні наради по визначенню представництва і  кількості учасників акції. Збір учасників акції із плакатами та прапорами 6.12.2016 року о 9.30 год біля памятника Ватутіна в Маріїнському парку.
Рекомендована мінімальна кількість учасників Акції від областей і м. Києва:
Київська                       500 чол.
м. Київ                          500 чол.
Полтавська                   200 чол
Чернігівська                 200 чол
Вінницька –                  200 чол
Житомирська-              200 чол
Хмельницька-              200 чол
Черкаська-                    200 чол
Тернопільська-             100 чол.
Рівненська –                 100 чол
Миколаївська-              100 чол
Кіровоградська -          100 чол
Запоріжська -               100 чол
Харьківська -               200 чол
Дніпропетровська -     200 чол, 
Херсонська-                 100 чол

Шановні друзі надсилаю Вам для інформації. Так як від Ваших областей ніякої активності. Піднімайте областя. В разі позитивних результатів підтримайте акції і привізіт людей до Києва

Голова координаційного комітету                                                              Іван Кібкало

Джерело: http://police-ua.com/showthread.php?t=15939&page=1085 грудня 2017 року в місті Києві херсонські силовики підтримали акцію за перерахунок пенсій під стінами Адміністрації Президента України (Фото, Відео)

5 грудня в місті Києві під стінами Адміністрації Президента України відбулася акція за перерахунок пенсій силовикам. Саме там, з імпровізованої сцени, через гучномовець звучали звернення до Головнокомандуючого ЗСУ Порошенка П.О. від пенсіонерів та ветеранів МВС у тому рахунку Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, різних родів військ ЗСУ, СБУ, та інших представників з рахунку тих хто служив все життя вітчизні і носив пагони.


Ми, учасники акції протесту, представники ветеранських та профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та інших силових відомств України виражаємо рішучий протест Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, МВС України, Міністерству ЗСУ, Міністерству соціальної політики України, Пенсійному фонду України, у зв’язку з бездіяльністю виконання вимог Конституції України, Законів України та судових рішень, щодо перерахунку пенсій пенсіонерам силових відомств, антиконституційного позбавлення нас права на соціальну пільгу, 50% знижку оплати житлово-комунальних послуг.Більше року ми намагаємося відстояти свої Конституційні права в різних ешелонах влади. Зверталися до Президента України, Кабінету Міністрів України, до керівників міністерств і відомств нашої держави та з позовами до суду. Проте від бюрократії ми отримали банальні відписки. У той же час позитивні судові рішення, які винесені від імені України на користь пенсіонерів погонними чиновниками та пенсійними фондами не виконуються.
Виборюючи свої права, ми вийшли на вулиці із акціями протестів, але і ці дії не призвели до позитивних результатів. Можновладці не хочуть виконувати, ні вимоги Конституції України, ні Законів України.На сьогодні (після пенсійної реформи для "цивільних") склалася ситуація, коли екс-командир військової частини отримує пенсію меншу, ніж його колишній підлеглий з числа цивільних працівників на позаштатній посаді. Це безглуздя і непрофесійність чинної влади чи навмисні утиски людей які вміють і не забули як володіти зброєю.


З усією відповідальністю заявляємо: що в цій ситуації є вина Мінсоцполітики та особисто його голови Реви. Останній обіцяв надати до ВР законопроект про військових пенсіонерів спочатку у вересні, потім - до 1 листопада, тепер - до кінця року, так, щоб вже в січні підвищили "військові" пенсії. Але до кінця року залишилися визначені пленарні дні, коли Рада може розглянути цей законопроект - якщо бути точними, то шість пленарних днів.


На сьогодні в Раду законопроект так і не надіслав. Замість цього Мінсоцполітики взялося до відвертої брехні. Так, депутатам пан Рева несподівано почав розповідати, що спочатку законопроект повинен розглянути СНБО. Але, по-перше, даний документ до СНБО ніякого відношення не має; по-друге, по інформації від депутатів ВР яким ми можемо довіряти, ніхто цей документ до СНБО на даний момент також не подав.


Прикро, але складається враження, що ті, хто багаторічною, відданою працею не шкодуючи сил, здоров’я, а інколи і життя, досвід яких вкрай би знадобився в боротьбі з розбурханою злочинністю та військовим захистом Вітчизни, сьогодні нікому не потрібні і навіть зазнають зневаги і приниження. Але слід звернути увагу влади на те, що любе терпння, витримка та телерантність мають певні межі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий